×

Błąd

Najprawdopodobniej ścieżka do faktur/rachunków nie posiada poprawnych uprawnień dostępu

strona181 
strona17 

Sukienka muślinowa pudrowa z dowolną opaską

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Delikatna sukienka z najnowszej Świątecznej kolekcji uszyta z najwyższej jakości bawełny ekskluzywnej wykonanej z unikatowej przędzy, dzięki czemu jest wyjątkowo delikatna i miła w dotyku.

195,00 zł
Kwota rabatu:
Wysyłka : 14-20 dni

  • Szczegóły produktu
  • Opinie

Delikatna sukienka z najnowszej Świątecznej kolekcji uszyta z najwyższej jakości bawełny ekskluzywnej wykonanej z unikatowej przędzy, dzięki czemu jest wyjątkowo delikatna i miła w dotyku.

Sukienkę dla mamy dobieramy na podstawie obowdu biustu. Pomiar należy wykonać na biuście, w staniku, centymetr powinien być obcisły ( nie należy dodawać zapasu do obwodu ). Standardowa długość sukienki wynosi 93 cm . Na życzenie możemy dopasować długość sukienki do wzrostu - czyli dowolnie skrócić lub wydłużyć maksymalnie o 6 cm - informację o zmianie prosimy dopisać w uwagach podczas składania zamówienia.

Sukienka jest dostępna w zestawie z dowolnym kolorem opaski ( opaska pinup w kolorze sukienki, opaska złota lub srebrna z kokardką ). Prosimy o wpisanie rodzaju opaski w uwagach podczas składania zamówienia oraz swojego obwodu głowy.

WYMIARY :

* Rozmiar XS - pasuje na obwód biustu 77 cm - 83 cm ; szerokość w punkcie odcięcia 37,5 cm ; długość rękawa 65 cm ( mierzona od punktu przy szyi )

* Rozmiar S - pasuje na obwód biustu 84 cm - 90 cm ; szerokość w punkcie odcięcia 39,5 cm ; długość rękawa 66 cm ( mierzona od punktu przy szyi )

* Rozmiar M - pasuje na obwód biustu 91 cm - 97 cm ; szerokość w punkcie odcięcia 41,5 cm ; długość rękawa 68 cm ( mierzona od punktu przy szyi )

* Rozmiar L - pasuje na obwód biustu 98 cm - 104 cm ; szerokość w punkcie odcięcia 43,5 cm ; długość rękawa 68 cm ( mierzona od punktu przy szyi )

* Rozmiar XL - pasuje na obwód biustu 105 cm - 111 cm ; szerokość w punkcie odcięcia 45,5 cm ; długość rękawa 68 cm ( mierzona od punktu przy szyi )

 

Ze względu na to, że to HANDMADE w wymiarach należy uwzględnić +/- 1,5 cm

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Produkt Polski
zapraszamy

100% Satysfakcji
Gwarantowane

 

Materiały przyjazne
dla dzieci

Dziekujemy za
zaufanie