×

Błąd

Najprawdopodobniej ścieżka do faktur/rachunków nie posiada poprawnych uprawnień dostępu

poprawiona 2 
gołąbek26 
gołąbek6 

Sukienka muślinowa dla mamy szara

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Delikatna sukienka z najnowszej Wiosennej kolekcji uszyta z najwyższej jakości bawełny ekskluzywnej wykonanej z unikatowej przędzy, dzięki czemu jest wyjątkowo delikatna i miła w dotyku.

180,00 zł
Kwota rabatu:
Wysyłka : 14 dni

  • Szczegóły produktu
  • Opinie

Delikatna sukienka z najnowszej Wiosennej kolekcji uszyta z najwyższej jakości bawełny ekskluzywnej wykonanej z unikatowej przędzy, dzięki czemu jest wyjątkowo delikatna i miła w dotyku.

Sukienkę dla mamy dobieramy na podstawie obowdu biustu. Pomiar należy wykonać na biuście, w staniku, centymetr powinien być obcisły ( nie należy dodawać zapasu do obwodu ). Sukienka ma nieco podwyższony stan, punkt odcięcia znajduje się powyżej pasa.

Na specjalne życzenie możemy uszyć sukienkę dłuższą bądź krótszą, natomiast wyłącznie po przedpłacie na konto. Takiej sukienki nie będzie mozliwości zwrotu ani wymiany. Informację o zmianie długości prosimy zaznaczyć w uwagach podczas składania zamówienia.

WYMIARY :

* Rozmiar XS - pasuje na obwód biustu 77 cm - 83 cm ; szerokość w punkcie odcięcia 39 cm ; długość sukienki 91 cm (mierzona od najwyższego punktu przy szyi)

* Rozmiar S - pasuje na obwód biustu 84 cm - 90 cm ; szerokość w punkcie odcięcia 41 cm ; długość sukienki 91,5 cm (mierzona od najwyższego punktu przy szyi)

* Rozmiar M - pasuje na obwód biustu 91 cm - 97 cm ; szerokość w punkcie odcięcia 43 cm ; długość sukienki 92 cm (mierzona od najwyższego punktu przy szyi)

* Rozmiar L - pasuje na obwód biustu 98 cm - 104 cm ; szerokość w punkcie odcięcia 45 cm ; długość sukienki 92,5 cm (mierzona od najwyższego punktu przy szyi)

* Rozmiar XL - pasuje na obwód biustu 105 cm - 111 cm ; szerokość w punkcie odcięcia 47 cm ; długość sukienki 93 cm (mierzona od najwyższego punktu przy szyi)

Ze względu na to, że to HANDMADE w wymiarach należy uwzględnić +/- 1,5 cm

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Produkt Polski
zapraszamy

100% Satysfakcji
Gwarantowane

 

Materiały przyjazne
dla dzieci

Dziekujemy za
zaufanie