Wysyłkę zamówień prowadzimy przez firmę kurierską InPost oraz Pocztę Polska SA.


Oferujemy Państwu różne metody wysyłki:

  • Kurier InPost - 14 zł
  • Paczkomat InPost - 11 zł
  • Kurier InPost za pobraniem - 20 zł
  • Poczta Polska (paczka ekonomiczna) - 12 zł

InPost - deklarowany czas dostawy przesyłki na terenie Polski to 48h. Zazwyczaj zakupione produkty, wysyłane sią do godziny 15.00, a przesyłka doręczana jest następnego dnia.

Poczta Polska - deklarowany czas dostawy na terenie Polski przez Pocztę Polską 3 dni robocze, jeżeli paczka została nadana do godziny 15.00.


Dodatkowe informację

Operator pocztowy InPost uruchomił rewolucyjny na polskim rynku pocztowym system śledzenia przesyłek. Jest to usługa pozwalająca kontrolować na jakim etapie doręczania jest ich korespondencja za pośrednictwem oficjalnej witryny operatora. Usługa dostępna jest zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Nowo wprowadzone rozwiązanie może okazać się bardzo dogodne szczególnie dla osób korzystających z usług e-commerce. W kwietniu 2008 roku InPost wprowadził swoje nowe rozwiązanie m-InPost, które pozwala m.in. na śledzenie przesyłek przez telefon komórkowy oraz pozwala na uzyskanie informacji na temat firmy oraz jej oferty.

Paczkomaty 24/7

Paczkomaty 24/7 to rewolucyjne na polskim rynku rozwiązanie wprowadzone przez InPost - największego niezależnego operatora pocztowego w Polsce. Automaty umożliwiają samodzielny odbiór paczek zamówionych drogą elektroniczną 24h/7, bez kolejek, w dowolnym czasie i dogodnej lokalizacji.
inpost logo
inpost logo


inpost logo

Produkt Polski
zapraszamy

100% Satysfakcji
Gwarantowane

 

Materiały przyjazne
dla dzieci

Dziekujemy za
zaufanie